25 Ekim 2010 Pazartesi

gül kokulu...bu aralar en fazla mail aldığım konu cildimi ne ile temizlediğim konusu. post hazırlcagımı soylemiştim aklıma gelmişken yazıyorum :) aklınıza gelebilecek her markayı kullanmışımdır ama bir aldığım ürünü bir daha almam çünkü cildimin o ürüne alıştığına artık işe yaramadığına inanıyorum belki saçma ama öyle düşünüyorum :) uzun süredirse bittiği halde aynısını kullandığım ürün gülsuyu evet evet bildiğimiz gülsuyu ananelerimizn küçükken zorla elimze sürdüğü ramazanda güllaçların içine konan gülsuyu :) her gece yatmadan gülsuyuyla temizliyorum cildimi.. cildi sıkılaştırıyor pürüzsüzleştiriyor ve en önemlisi ufak tefek lekeler zamanla kayboluyor inananmıyordum ama denedim gördüm :)
ayrıca tonikleri bilirsiniz özellikle göz çevresine uygulamayın yazar üzerinde gülsuyunda ise ben özellikle gözaltlarımı temizliyorum yağ bezelerini temizliyor, yorgunluklar ve mor halkaların giderilmesinde yardımcı oluyor ((:
önemli not! saf gülsuyu değil eczanelerde satılan tatlılarda kullanılardan kullanıyorm (:

7 yorum:

 1. canım bende yıllardır tonik yerine hep gülsuyu kullandım çok faydalı süper :)

  YanıtlaSil
 2. Aaaa süper oldu bunu söylediğin daha önce annem söylemişti ama anne sözü diye kulak arkası etmiştim.Şimdi modda twin söylüyor diye uygularım:)

  YanıtlaSil
 3. Bu tür konularla kız kardeşim çok ilgilenir söyleyeyim sayfana bir baksın. Paylaşımın için teşekkürler.

  YanıtlaSil
 4. helencim kesin dene bebk cildi oluo resmen :)

  YanıtlaSil
 5. gül suyu kullanıyorumda düzenli deil.. bundan sonra düzenli.. :)

  YanıtlaSil
 6. bende deniyim bari. ufak ufak lekeler baş göstermeye başladı bende de

  YanıtlaSil
 7. kesinlikle :)) işe yarıcaktr

  YanıtlaSil

yorum yazan parmakları pırlantalar süslüyomuş ((: